Tesla elektriskais pikaps startēs 21. novembrī 16

Foto: Ekrānbilde

iAuto | 7.novembris 2019 15:04

Tesla vadītājs Īlons Masks savā Twitter paziņojumā atklājis, ka kompānijas jaunākais modelis, elektriskais pikaps ar neoficiālo nosaukumu Cybertruck, tiks nodemonstrēts 21.novembrī.

Elektrisko automobiļu ražošanas uzņēmuma vadītājs norādījis, ka pirmizrāde notiks Losandželosā, netālu no SpaceX uzņēmuma, kas ražo raķetes.

Masks solījis, ka pikaps jau bāzes versijā iegūs sešvietīgu kabīni un divus elektromotorus ar “mežonīgu griezes momentu”. Automašīnas dizains būs veidots futūristiskā stilā, iedvesmojoties no kinofilmas Blade Runner, bet ar vienu uzlādi būs iespējams nobraukt 650 līdz 800 km.

Pilnpiedziņas pikapa konstrukcijā būs iekļauta Autopilot pusautomātiskā braukšanas tehnoloģija un adaptīvā pneimatiskā piekare, kas amortizatoru stingrību regulēs atkarībā no kravas smaguma.

Agrāk tika ziņots, ka Tesla pikapa cena varētu būt aptuveni 50 000 dolāru.

Visi komentāri

WALA 7.novembris 2019 15:22
6 6 Atbildēt

Šis noteikti patiks "īsteniem ekolohiem" - tāds ekoloģiju glābjošs auto, ka "nenoskatīties".

Bet ja nopietni - nevar taču tesla ignorēt vienu no noturīgākajiem auto segmentiem iekš USA, ja grib izdabūt to savu uzņēmumu no "pakaļas ārā". Un ja vēl tauta apķersies ka eletro auto NAV eko-draudzīgi, tad vispār viss būs slikti ...

Kanibaals 7.novembris 2019 20:55
0 1 Atbildēt

Ar to vajadzeja sākt.

Asaris 8.novembris 2019 14:24
0 0 Atbildēt

ASV jau daudzi kas brauc ar pikapiem ir līdzīgi tev, ieraugot ko jaunu saraujas stūrī embrija pozā un bļauj lai vāc prom.

WALA 8.novembris 2019 16:02
0 0 Atbildēt

esi bijis USA ka tik droši izdari secinājumus ?

Man līdzīgo tur ir ļoti maz, vidēji kāda 1 klase no vienas lielas pilsētas skolas, pārējie pat priekš mūsu knapi sekmīgajiem skolēniem ir pilnīgi nulles !!! Nē nu labi varbūt es nespēju novērtēt viņu spējas humanitārajās zinātnēs, kaut gan gadu mācoties kopā ar viņiem, man bija sajūta ka es vidēji darot katru trešo uzdoto darbu sekmības līmenī būtu turpat kur viņi (bsd405.org/bhs/), bet nu varbūt tā ir turīgo bērnu nelaime - HZ.

WALA 8.novembris 2019 16:03
0 0 Atbildēt

Bet skatoties uz lietas loģisko pusi - ja ASV būtu tik daudz elektro-skeptiķu kā mēģini pasniegt - Tesla jau sen būtu bankrotējusi, tā īsti nemaz neparādoties pie horizonta.

Vernons 7.novembris 2019 18:21
1 4 Atbildēt

Pie mums Latvijā janvāra beigās kā likums mēdz būt ļoti auksts. -20 līdz -32 grādi vienu nedēļu. Kā tās baterijas panes aukstumu? Pa nakti jāslēdz pie strāvas un jāsida!

Kanibaals 7.novembris 2019 20:59
1 1 Atbildēt

Nekāda vaina aukstumā, ja pieslēgts tad uztur siltas, ja ne tad braucot uzsilst, bet nedod sākumā pilnu jaudu.

Var arī nakti pārlaist pie -36°C un ar apsildi nebaidoties atstiept kājas no tvana gāzes.

youtu.be/capOgUHPz9Q

iciks 8.novembris 2019 8:08
0 0 Atbildēt

Lai arī kāda aerodinamika tur nebūtu, izskats ir drausmīgs.

WALA 8.novembris 2019 9:48
0 0 Atbildēt

Tak viņi jau izskatās ka tēmē ar uz riktīgi lielajiem a la F-450 :

kelderman.com/project-vehic...oz-2017-f-450/

Tur vairs smukumam lielas nozīmes nav - ka tikai liels un draudīgs (un pavisma labi ja vēl ir kur skaisti buļļa ragus uzstutēt .

ALA 8.novembris 2019 10:09
6 1 Atbildēt

Pāķu sapnis

Asaris 8.novembris 2019 14:28
0 1 Atbildēt

Sis attēls ir informatīvs. Nav vēl pieejamas bildes kā reāli izskatīsies

Andris 8.novembris 2019 16:31
0 3 Atbildēt

Nesaprotu to jūsu skaudīgo ņerkstēšanu par eko... Nu un ja arī elekroauto nav eko? Man personīgi tas vispār ir pie vienas vietas, bet pats esmu pārliecinājies, ka elektro auto (vairākus testēju) reāli iet labāk un ir pavisam cita braukšana - it īpaši pilsētā. Pagaidām vēl neesmu nopircis, jo pārāk dārgs un mazi nobraucamie attālumi. Drīzumā tam vajadzētu uzlaboties, un tad jā, mans supermega eko 3.0d ies atpūtā;)

WALA 8.novembris 2019 18:27
3 0 Atbildēt

Tu visu esi pārpratis - nevienu nerausta ka tas ur tieši elektro, visus šeit zināmos elektro- skeptiķus kaitina tautas muļķošana kas notiek reklamējot šīs "ne visai saprotams kāpēc tās ir dārgākas" kastes uz elektrības. Jebšu baterijām ir tiek liels brāķu skaits, ka klienti apmaksā 3 bateriju pakas uzreiz tādu nopērkot.

WALA 8.novembris 2019 18:28
2 0 Atbildēt

nu un protams tas eko-bulšits kas nāk līdzi elekro auto - nav tur nekā no eko.

msh 9.novembris 2019 11:03
1 0 Atbildēt

Kur bija tie elektromobīļi, kuri "reāli iet labāk" - tie kam tās lielās jaudas? Varēji patestēt kādu RSu vai emku, atklātu ka benzīnnieks "reāli iet labāk" un "ir pavisam cita braukšana" un laist pelnītā atpūtā to savu ķīseli.

Es šitam te buļļa sūdam par elektromobīļu it kā labo iešanu arī ticēju - līdz man nejauši sanāca paskatīties parametrus tai spēļu mašīnītei, ar kuru brauc mūsu pseidoekoloģijas aktīvists mendziņš - citreon C-nulle aka bitsumišī ī-Mjau - svars 1,1 tonna, griezes moments 195 nm @ 0 rpm, paātrinājums līdz simtam - 16 sekundes. Kāpēc man tas atvēra acis? Jo mans golfs sver līdzīgi, griezes moments tam ir 175-180 nm @ ~3,5k, paātrinājums līdz simtam 8-9 sekundes - kā redzi, elektrosūds ir stipri lēnāks - labi, iespējams ka līdz kādiem 50 kmph šis pat spētu man turēt līdzi. Tas kāpēc pseidoeko fani var apgalvot ka elektromobīlis iet labāk ir tikai tāpēc ka tie biezie, kas pērk lambo, ferrari un porkas, nevar masām publiski lielīties ka viņi glābj pasauli, braucot ar jaudīgām mašīnām.

Agris 9.novembris 2019 9:11
0 0 Atbildēt

Tajās bateriju pakās ir niķelis un dzesēšanas šķidrums, kā dzesēšanas šķidrums tiek pie niķeļa tā viņš oksidējās un bateriju pakas ir jāmaina. Pēctam tās baterijas tiek demontētas un izmantotas citai tehnikai.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vadītājs zaudē modrību un pats arī cieš (+ VIDEO) 1

Melnā universāla vadītājs novirzās no kursa un aizmugurē braucošais auto to aizskarot, izgrūž pretējā joslā, izraisot sadursmi ar citu vieglo automašīnu. Lasīt vairāk

Vācijā no 46 900 eiro - Ford prezentējis savu Mustang stila elektrisko krosoveru (+ FOTO) 3

Losandželosā prezentēts elektriskās piedziņas krosovers Ford Mustang Mach-E, ko amerikāņu kompānija apzināti veidoja pēc līdzības ar ikonisko sporta auto Mustang. Lasīt vairāk

Saduroties divām automašīnām, Stopiņu pagastā gājis bojā vīrietis; avārija ar policijas auto Ventspilī 1

Sestdien Stopiņu novadā notikusi divu automašīnu sadursme, kurā dzīvību zaudējis vīrietis, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

Krievijā policija bezspēcīga pret "pašnāvniekiem", kas šķērso vēl īsti neaizsalušo Ļenu (+ VIDEO) 4

Aculiecinieka uzņemtajā video redzams, kā policija veltīgi cenšas aizturēt kaut vienu no desmitiem autovadītāju, kas šķērso vēl īsti neaizsalušo Ļenas upi Jakutijā pa stihiski izveidoto ledus pārceltuvi. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti