Kārtot: Augošā secībā
1 2
Palaidniex 19.11.2019 18:54

Izbrauc no Rīgas un redzēsi, k daudziem FR ir divi balti bunduļi ar termosprinklerim līdzīgu palaidēji apakšā, potenciālā ugunskura dzēšanai

Palaidniex 19.11.2019 15:22

Bija Facebook video, kurā apakšā deg “konstrukcija” ar labu flammi vērstu augšup. Video kvalitāte bija pašvaka, lai riktīgi saprastu. Vārdu sakot - izcepa. Un te nebija pasīvie termosprinkleri, kā šur-tur uz šosejām...

Palaidniex 18.11.2019 14:59

Laikam kāds nesen saņēmis ļoti dārgu fočeni, jo bijis tik apskaities, ka pa nakti nosvilinājis fotoradaru Brīvības gatvē pie Nestes...

Palaidniex 03.11.2019 22:54

Tev ir problēmas ar, citēšu: “cik garš tas Krāns tev izrādīsies”. Kāda daļa Tev gar to? Es tak Tev ar lineālu neuzmācos! Tev ir kaut kas ko runāt izņemot jēlības??? Vai savā niknumā un nepamatotajā aizkaitinātībā pats vairs nesaproti ko dari/raksti???

Par kādu “izvilkšanu” godīgā sarunā Tu te muldi? TEV PATIEŠĀM VISS IR LABI?

Godīgā saruna? Kad es vai kāds cits uzdod kādam konkrētus jautājumus - atbilžu nav, bet, kad uzdodam tos Tev, lai varbūt Tu paskaidrotu, ko ar to Tavs aizstāvāmais ir domājis, un ko negrib vai nespēj paskaidrot ne loģikas, ne CSN izpratnē - arī no Tevis atbilžu nav, ir tikai lamas un jēlības!

Tāpēc jautājums - Par ko Tu te murgo??? Kāda “godīgā” saruna sanāk? Un vai tā ir kašķa meklēšana???

Palaidniex 03.11.2019 21:45

Tu jau te nevari nomierināties. Vai man tikai rādās?

Lasi to, ko gribi izlasīt, ne to kas rakstīts.

Citu lamas redzi, savas - nunekādi. Citu tekstus uztver sakāpināti, savus - nekritiski...

Citi, tavuprāt, nemitīgi personiski aizvaino kādu, bet Tu nevienu un nekad...

Cik jau šajā topikā esi palagiem garus postus iebliezis?

Cikiem esi draudējis ar izdzēšanu vai piedāvājis to izdarīt?

Esot tāds teiciens - ja gribi pasauli mainīt, jāsāk esot ar ... SEVI!

Palaidniex 03.11.2019 21:22

Tev ar nerviem un pašapziņu un sevis objektīvu uztveri patiešām viss kārtībā?

Reāla psiholoģiska testa gadījumā patiešam būtu pielaižams dalībai satiksmē?

Palaidniex 03.11.2019 19:25

650 rakstīja: Es tev te VAIRĀKKĀRT kaut ko "piedāvāju".Bet (diemžēl) reti kad kļūdos personas sākotnējajā "novērtējumā".Jā.

Pašpārliecinātība un kompleksu neesamība drošvien izpaužas kad truli malt savu un pilnīgi neko nedzirdēt citu.Tā ir tāda "īpaša" personu pasuga, kuri nespēj sagremot ne "spaiņa nobraukšanu", ne "ķengāšanos", ta kur nu vēl kādu sarkasmu vai humoru.

Ok, lai būtu "turpinājums".

Vēršu tavu Uzmanību uz TO, ka Tavs komentārs 30.10.2019 11:50 pie tēmas iauto.lv/forums/topic/27601-ludzu-izvertet-un-dzest-so-komentaru/reply/1615089 satur konkrētai personai adresētus aizvainojošus izteicienus un patvaļīgu (apzināti sagrozītu !) konkrēto personu izteikumu interpretāciju.

Atgādinu TEV , ka civilizētu vietņu (forumu) lietošanas noteikumi (parasti) paredz to, ka, apspriežot konkrētas personas ierakstu, NAV PIEĻAUJAMS pāriet uz rakstītāja personības apspriešanu un raksturošanu. Nav pieļaujams ARGUMENTĀCIJU aizvietot ar spriedumiem par oponenta personību.Tas saucās "pāriešana uz personālijām".

Ir AIZLIEGTS komentēt oponenta ārējo izskatu, vecumu,tautību, dzimumdzīvi,ticību/reliģiju,kā arī bez oponenta piekrišanas publiskot jekādas viņa personīgās dzīves detaļas.

Par šiem nodarījumiem principā pienākas sods- sākot ar komentēšanas iespēju liegumu (pat ilglaicīgu) un beidzot ar totālu izrakstīsanu no foruma, ieskaitot lietotājvārda likvidāciju bez atjaunošanas iespējas.

Tā ka ok,sākam dzīvi no jauna un "gaidam" rezultātus.

Disleksija un vēlme izlasīt to, ka tur nav rakstīts.

Palaidniex 03.11.2019 19:21

iAuto rakstīja: Mēs dzēšam rupjus vārdus, it sevišķi, svešvalodās.

Tad jau būtu jāpazūd vismaz 20% komentāru, kurus uzrakstījis 650.

Palaidniex 30.10.2019 13:09

...

Palaidniex 30.10.2019 11:50

Vienkārši beidz piesārņot forumu ar jēlībām, rupjībām, totālas disleksijas radītiem secinājumiem un personiskiem uzbraukumiem, un es, atšķirībā no Tevis, neuzskatu sevi par pašu gudrāko. Bet Tu, ka jau noprotams - nespēj.

Bet, Tu, pats sevi, gadījumā, neesi pašpasludinājis par foruma "Dievu"? Kam pieder vienīgais viedoklis un pārējie ir klaji nepareizie. Atbalsti visādus vernonismus par tiesībām sabraukt gājēju kā maisu, un pārejos murgus, ko tas te deklamē... Pie kam vēl Tu to, pats sev laikam jau galīgi nemanot, iapildi īpaši jēli un pretīgi ķengājoties! Nu - kā tāds puišelis, kam pietrūkst pašpārliecinātības un ir baisi kompleksi. Ko ar tevi var apsprriest? Kādi kompromisi? Savu valodiņu pat nespēj izkontrolēt.... NOŽĒLOJAMI!

Bet nu labi - vari turpināt saukājot visus un dažus personīgi necenzētos vārdos, aizvainot, bezjēdzīgi pārdzīvot par vienu vienīgu gājēju pāreju pie Jūrmalas domes..0. Ar Tevi, diemžēl, viss skaidrs! Vari savā stilā tuprināt, tikai nebrīnies, ka iestāsies LAIME!

Palaidniex 29.10.2019 21:41

Varbūt pamēģini vienmēr izlasīt un izprast, ko citi raksta, nevis būt labākais disleksija skolnieks vernonam!

Un par rupjībām - es nopietni! Pievaldi savus tekstus! Manā rajonā par publisku mutes palaišanu varēja kādu laiku šļupstot žēloties, ka pasauli jāaplūko pa šauru šķirbiņu, jo tas tika uzskatīts par reālu urlismu!

Palaidniex 29.10.2019 5:59

...

Man vairs nav ko piebilst...

Palaidniex 28.10.2019 22:21

Es esmu audzis nebūt ne steriā vidē, bet pieklājības normas kaut kā nebūt ievēroju un publiskā vidē tās neviens nav atcēlis.

Domā, ka lietojot rupjības un jēlības Taviem izteikumiem pēkšņi lielāks “svars”? Tā parasti apliecinās tīņu vecumā, kad šķiet, ka “sulīgas” vai jēlas rupjības padarīs par vērā ņemamākajām viedokli.

Ar gadiem saproti, ka tie tādi - kā krievi saka - lēti ponti. Nekā vairāk. Un normāla vīrieša tēlam par labu nenāk.

Palaidniex 28.10.2019 22:15

Pastāstīsi - kāpēc viņš un Tu “kaut ko” saprot, bet mēs “pilnīgi neko” nesaprotam no dzīves?

Nu tā objektīvi, nevis no sērijas - Tu tā pateici un tāpēc tā tas ir...

Ko tieši mēs no dzīves nesaprotam? Bet jūs abi, lūk, saprotat un pareizāk par pārējiem?

Palaidniex 28.10.2019 21:53

Atkal kliedz, lieto rupjības.

Kāds konkrēti tam visam sakars ar mani, ar auto markam, degvielu? Kāds sakars man sakars ar foruma virsrakstem???

Kāpēc to visu man tagad sien klāt, tā vietā lai saprastu, ko Tev vaicāju?

Par to “nabagauto” ne es vienīgais esmu noradījis par tavu vīzdegunību šajā sakarā un nievājošo attieksmi pret pārējiem ar “nabagauto”, bet Tu jau neatceries. Mal tik savu.

Es atvainojos, par personiskiem jautājumiem - Tev viss labi?

Dzīvē? Ar nerviem?

Palaidniex 28.10.2019 21:25

Un atkal meeslubedres, suudatēmas...

Tev citu vārdu nav? Pašam nav pretīgi, vai jau tā esi apradis, ka nemaz neredzi, ko raksti...

Ja uzmeties par Vernona advokātu, tad paprovē pats dažos vārdos pārtulkot viņa murgus, nevis lamā citus...

Kāpēc domā, ka nedzirdam? Dzirdam! Un kā vēl, tikai bieži vien nepiekrītam, mūsuprāt, piedavātajam murgam. Bet tapēc nepiedavājam Tev neko pirkt un to kaut kur bāzt, vai kaut ko stumt.

Nožēlojami.

Palaidniex 28.10.2019 21:16

Atveram forumu un izlasām ko tieši uupis rakstīja, nevis to ko tu saprati par bremzēšanu uz Brīvibas ielas.

Būsi “mazliet ne tā sapratis”, jo negribeji saprast to, ko ūpis gribēja pateikt.

Bet laikam jau tāpat nesapratīsi...

Tāpat par Tevis pieminēto fašismu izlasīji to, ko gribēji, bet ne to, kas tur rakstīts...

Un tad jau panesās...

Palaidniex 28.10.2019 21:10

Taču jums 650 pats iedeva konkrētus linkus. Pats 650 pat sabildēja ekranšāviņus ar sliktajiem citu neliešu tekstiem, piemirstot pats savējos, ar kuriem viss sākas un ar kuriem nez’ kāpēc negribeja plātīties.

Varu linku iedot vēlreiz: iauto.lv/pie-stures/avarijas/33023-septini-cilveki-krievija-cies-divu-auto-sadursme-uz-gajeju-parejas-video?cview=all#comments

Lasiet un vērtejiet paši. Šādi izskatās nemoderēts bardaks, kura līdzautori ar savu nemoderēšanu pasi vien esat, jo tikai ilgstoša nemoderēšana ir novedusi līdz tieši šādam līmenim!

Jums pašiem, kā portāla saimniekiem, ir prieks ko tādu lasīt, prieks par tādu saturu?

Kā arī beidzot varat saremontēt “caurumu” patīk/nepatīk vērtējuma sistēmā pie komentāriem. Nu jau pat vairs nav smieklīgi, ja kāds paliek histērisks.

P.s. Vispār Man, ja godīgi, ir pat mazliet baisi iedomāties, ko tāds histēriķis sacepoties var sadarīt uz ceļa - satiksmē - sēžot sava auto “skārda kastes” šķietamajā drošība.

Palaidniex 28.10.2019 20:29

Butu jauki, ja tu kaut reizi pamanītos spēt samainīt savu niku diskusijās ar tevis “apbižotāja” niku un tad palasītu diskusiju. Varbūt tad pamanīsi, kurš te pirmais sāk rupjības malt vienā laidā, kurš piedavā nezkādas darbības.

Bet tā jau ir - savus varoņdarbus jau neredzi...

Kā es Tevi personīgi aizvainoju uzdodot elementāru jautājumu par to - kāpēc kāds var piesiet neatbilstošu CSN punktu pie video? Kur bija problēma atbildēt, nevis izgāzt personiskus apvainojumus?

Bet tā jau ir - nespēj Tu uz sevi paskatīties no malas. Un saskatīt pats savas jēlības, kuras nepamatoti adresē citiem... nu tiem, kuri brauc ar “nabagauto” un pārējiem...

Palaidniex 28.10.2019 20:18

Palasīju jūsu iepriekšējo saraksti ar Pļurkt.

Jāpiekrīt - moderācijas te nav nekādas. Rupjības un jēlības uz katra stūra. Redaktori izliekas ka nekas slikts te nenotiek un “bez norādem to neredz”. Skumjii!

Reizēm tiek izteikti arī kliedzoši mudinājumi neievērot CSN vai tur rakstītais tiek interpretēts reti sagrozīti ar īpaši nesaprotamiem secinājumiem.

Ieteiktu divas lietas - nepieļaut jēlības un rupjības kā tādas, kā arī apturēt dažu indivīdu CSN noteikumu absurda traktējuma popularizēšanu.

Palaidniex 28.10.2019 19:53

Tīri tā, ja gribi novērst kaut kādu graboņu vai arī reāli padarīt savu auto kusāku, to nopakojot, vari doties pie Incar. Tur aiz Mola. Bet nu tas nav lēts prieks.

Palaidniex 28.10.2019 19:46

Mašīnas marka un modelis tik specifiskiem darbiem laikam šķiet nebūtiska informācija...

Starp citu - Esi gatavs arī par to čakaru atbilstoši maksāt?

Palaidniex 28.10.2019 19:19

Man riebj citēt to, ko esi veltījis manā virzienā. Šajā sakarā neredzu itinnekādu atsķirību Tavā uzvedībā, vārdos un izteicienos. Nosaukt mani mani un citus par mēslu, lūk neesot aiskaroši un esot pieļaujams. Nu, nu..

ko sēsi - to pļausi.

Palaidniex 28.10.2019 19:17

Es tevi vai kādu citu esmu personīgi aizvainojis vai bez pamata apsaukājis?

Vai tajā sarunā pats bez lamām un noliešanas ar mēsliem esi spējis pēc būtības atbildēt uz tev vairākkārt uzdoto jautājumu?

Cik reizes es esmu Tev norādījis pievaldīties ar nepamatotām rupjībām?

Patiešām rupjības un jēlības ir tas, kas raksturo diskusiju? Un atbilžu vietā jālej žults?

Kuru tieši es esmu nosaucis rupjos vārdos vai aizskāris?

Palaidniex 28.10.2019 18:54

Spogulī esi skatījies? Citu virzienā neesi rakstījis neko aizvainojošu, godu un cieņu aizskarošu? Nē? Nopietni?

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti