Kārtot: Augošā secībā
hacis2 25.09.2019 10:40

pēdējos gadus atvalinajuma braucienos izmantojam. ir ļoti ok, ņemot vērā ka saulē salonā nebraucot ir kā saunā. vismaz aliņš vēss un jogurti nesaiet sviestā, sviests neiztek pa bagāznieku. var piepalīdzēt ar sasaldētiem elementiem, bet tas uz pusdienu dienu palīdz. Ja aķis ok, tad karstā laikā uz pāris stundām stāvvietā var atstāt ieslēgtu. man ir tas verķis ir ļoti atmaksājies. pirku sēņukā pa ~50 naudām, nekāds smalkais bet savu funkciju pilda. skaties lai rokturis ir kārtīgs, piekraujot ir smags.

hacis2 15.08.2019 12:10

Par jaunu Peugeot. Esmu dzirdējis ir franču auto (tipa sūds) un ir Peugeot, kas esot cits stāsts no kvalitātes viedokļa? kāda ir pieredze?

dizains +- uzrunā... jauniem cena arī jau tuvojas sakarīga 3 gadnieka ciparam... nu piemēram jauns 5008 vs XC60 ar nobraukumu zem 100k.

hacis2 15.08.2019 11:31

par sakotnejo jautajumu līdz Varšavai. Pēc vairākiem mēģinājumiem secināts, ka Waze parasti rāda ka caur Lomžu ir ātrāk un tuvāk nekā caur Belostoku. tā arī ir, bet ceļš tur šaurs un ne visai līdzens, tākā subjektīvi tomēr patīkamāk ir caur Belostoku ja nenotiek cīņa par dažiem minūtēm, kilometriem un degvielas litriem.

bet kopumā pēdējā piecgadē izbraukšana cauri polijai ir mainījusie es teiktu kā diena pret nakti... iebaksti wāzē gala adresi un mauc. par maksām jāsaka ka līdz šim vēl nevienu kapeiku neesmu samaksājis, bet tas SK un CZ virzienos. laikam tie maksas ceļi ir vairāk uz vācijas ziemeliem. bet spriežot pēc būvēm visai drīz sāks iekasēt arī Wroclavas virzienā.

hacis2 13.08.2019 15:59

GB12 rakstīja: BTA vienu brīdi bija dikti sasparojušies un uzlabojuši savus izmaksu procesus. Bet tagad pēdējā laikā atkal sāk grēkot - par katru sūdu prasa policijas protokolu... pat sīku atnācu-ieraudzīju skrāpējumu vai sabojātu disku pret apmali.

ir tāda lieta, man bija spārnā švīka ievilkta. pieteicu keisu, teica lai piesakos policijā jo trešo personu prettiesiskai rīc;ibai vajagot protokolu. bet vienlaicīgi atnāca īsziņa atrādīt servisā. beigās uz policiju tā arī neaizbraucu, neviens nekādus protokolus neprasīja, servisā notāmēja, nokrāsoja, tikai atdevu un savācu auto. tas manuprāt ir zvanu centrā uztādījums šādus sūtīt uz policiju, a mosh pārgribēsies remontēt...

hacis2 09.08.2019 17:03

man savukārt ar BTA ir ok pieredze. parasti uz maniem auto ir bijis vislētākais, un arī cik ir bijuši izmaksu gadījumi viss civilizēti, pazvani, piesaki, aizbrauc uz servisu atrādi, un tālāk jau tikai kad atdot remontā. nekādu sliktu komentāru nav. arī mē'ģinājumus atsist piķi neesmu novērojis, bet paskatīšos nākamgad. tieši nesen neliels remonts bija.

hacis2 18.03.2019 17:27

nomiks rakstīja: Es droši vien atkārtošos, bet manā ieskatā vislabāk ir iegādāties tādu auto, kas ir jauns iegādāts Latvijā, kuram ir regulāri veiktas apkopes pie dīlera un kura nobraukums un tehniskais stāvoklis ik gadu ir viegli pārbaudām CSDD uzturētajā reģistrā.

Latvijā cilvēki pārsvarā brauc maz. Man ļoti daudzi paziņas/draugi ar auto nobrauc ne vairāk kā 15 tūkst.km gadā, bieži pat mazāk. Līdz ar to šādu 5-6 gadus vecu (jaunu) auto ar 70 tūkst.km nobraukumu atrast nav nereāli. Jo īpaši mazu auto segmentā.

pēc personīgās pieredzes šim pievienojos. Pure LV auto ir lielākas iespējas noskaidrot arī negadījumu vēsturi, pacelt remonttāmes ja bija remontēts pie dīlera, kautko uzzināt no apdr utml. no tā arī var izvērtēt riskus ko nopērc.

vēl man personīgi bija pozitīva pieredze pirkt oficiālā dīlercentrā kur tirgo kā pirmās iemaksas paņemtos, pat ne obligāti pamatprofila marku. tāpat viņi ir izbirstējuši riskus un lūzni maz ticams ka pieņemtu uz realizāciju. pirkšanas process arī ir daudz civilizētāks, nekā no rokas vai placī.

hacis2 03.04.2018 15:33

pasūtīju BFGoodrich Urban Terrain. paldies visiem par komentāriem, redzēs kā kalpos.

hacis2 23.03.2018 11:42

btw par toyo opencountry palasīju netā komentus, tur ļoti dažādi,.. ir kas slavē bet ir daudz arī kritikas, arī iznīcinošas. galvenokārs uz slapja asfalta. tur gan šķiet amīši vairāk komentēja jo tur jaudīgi pickupi tika pieminēti, ka nespolējot nevar uzsākt...

hacis2 23.03.2018 11:36

paldies par komentāriem. so far dominē viedoklis ka vajag vissezonas riepas... khmmm es līdz šim gan pieturējos pie izteiktām ziemas un vasaras. laikam jau sanāk ka ja grib nobraukt no šosejas tad uz kautkādiem kompromisiem ir jābūt gatavam, jo izteikta šosejas riepa ar vertikālajām rievām only dubļos neperformēs tas ir tākā skaidrs,

nu šī piemēram

www.reifen-direkt.lv/product/Falken/Azenis-FK453CC/R-212663

un arī rupja riepa uz bāņa peldēs vai gaudos...

nu nez vēl ceru dzirdēt kādu pieredzi. šāds vēl ir variants.

www.reifen-direkt.lv/product/Kumho/Road-Venture-APT-KL51/D-120350

hacis2 23.03.2018 9:36

pacelu vēlreiz šo tēmu arī kluva aktuāla. riepas priekš parketnieka, šad tad iebraukt mežā utml

ir šādas? any comments?

www.reifen-direkt.lv/product/Toyo/Open-Country-A_T_/R-273357

vai šādas

www.reifen-direkt.lv/product/Yokohama/Geolandar-SUV-_G055_/R-219191

ir kādam lietošanas pieredze?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti