Kārtot: Augošā secībā
1 2
650 29.03.2020 14:42

Vai vajag? JĀ, VAJAG !! Un "vajag" ātri un tik lielā apmērā, lai ierobežotu tieši debiloiidu rīcību un uzvedību.Jo normālu/atbildīgu indivīdu ierobežot nevajag,jāizolē un jāizslēdz no spēles ir 1kārt tieši Kretīnus.Diemžēl, tiem "normālajiem" vienmēr un visos laikos un daudzās lietās ir nācies (un Nāksies!) ciest tieši dēļ debiloiidiem.Kuri bez reālām represijām ij pat netaisās ne uz ko paklausīties.

Šeit/tagd reku "senzācija" - tenkuportālu titullapās diplomēti dr (beidzooooot!) uzsver ,ka svarīgi esot mazgāt augļus.Toties tajā/tur pasakaino makaronu Itālijā augļus mazgā visu mūžu.Ar sodas ūdeni,bez,kā kuram tīk, bet mazgā pašsaprotami un bez izbrīna.Veikalos kopš neatminamiem laikiem augļu paņemšanai ir cimdi.Ja ņemt bez viņiem kaut vai priekš sevis- tas nav labais tonis,tā ir necieņas izpausme.

Kas notiek pie mums? Pareizi- joprojām visu taustām, pamēģinām, paņemam/noliekam uttt.Cik daudzi pie mums reāli savās mājās mazgā piem lobāmos augļus- apelsīnus un/vai banānus?? Kur tas redzēts,ka nav (un sen jau nav!) normāli nopērkams prasts roku dezinfektotrs? Runas par epidēmiju klīst kopš jaungada- ar ko šajā laikā nodarbojās plānotāji,piegādātāji un algotie izlūki un pideologi??

650 29.03.2020 14:18

Pareizi,jā,reku nuat pagājušnedēļ bij Akcija- tirolieši skrēja maratonu savos dārzos un francūži savos balkonos.Bet DEBIIILIE Lvieši spiedās iekšā pārbāztajos bordelājas autobusos un izmantoja spice/alfas brīvdienas un baros tusējās parkos un piekrastē. "Rezults" tam būs, šaubu nav. Kad itālijā pacēla sodu uz 2k, smējās arī par to.Kad nupat uz trīs- smejas arvien mazāk.Vēl kkur kkādā citā valstī esot jau 10k. Ja (JA) Lvijas tenkuportālu un debiiltelevīzijas vidējais pie fufeļa pieradušais "patērētājs" šobrīd noskatītos kaut vienu reālo itālijas TG ziņu raidījumu- iespējams daudzi apdrirstos un ieslēgtos katrs savā atejā,kur nu vel uz ielas rādīties.

650 29.03.2020 14:05

Leju nestē kopš viņa te ir.Bet,ar to savu dažādo cenu demagoģiju ik pa laikam zb arī viņa.Klients pastāvīgi loha lomā.Pirms 2d Ulmaņa pie Spāresielas tankā prodiesel nolaists par 1,107,abet izdaudzinātais mydiesel kā bija tā aizmirsies uz 1,97.Tā sensacionālā suuda jau sākotnējā 1,89 cena izskatījās pēc fufeļa jau no paša sākuma un pēc galēja izsmiekla tagad.Kad janvārī pacēla ar apsteidzošu datumu un nolaist vispār pat netaisās.Tas, ka kritīs vēl,nebūtu brīnums- jautājums cik un kā un cik ilgi smadzenes jāt spēs Lv spekulanti un janvāra cenu kāpuma zinātniski fufeliskie pamatotāji.

Kad/ja krievi ar arābiem atkal apsēdīsies pie sarunu galda- par sarunāto patērētājam nāksies maksāt.Ja neapsēdīsies un turpinās cits/citu gremdēt- atklāsies iepriekš sludinātais fufelis.Kad raudāja, ka tā zampa jau parīt izsīks kā tāda, kamēr sen zināms, ka īstenībā pasaulē viņu nav kur likt.Tagad esot tvertnes pilnas,visur krīze,patēriņš mazs.Nafta gan nav gluži tas pats kas auto degviela, bet negatīvu cenu jau labu laiku prognozē. Drīz izrādīsies, ka vieglāk ir liet zemē, nekā pārtraukt ražošanu.

650 29.03.2020 1:12

Asv šur tur muca ejot jau pa 2arpus un pa 4.Vēl esot daži, kuri par savu tvertņu iztukšošanu gatavi pat pārdesmit centus piemaksāt.

650 29.03.2020 0:02

Itālijā ar suni var iziet līdz 400m no mājas un tikai virzienā uz tuvāko suņupastaigu laukumu.Daži āksti uzjautrinājās, ka būšot populāri izīrēt savu suni kaimiņam.

Ideja par bakteriālajām baterijām nav jauna, bet nupat tiek atgādināts, ka ASV darbojas slepenas vistufermas.Tajās audzētās vip vistas dēj slepenas olas,kuru saturs tiekot izmantots vakcīnu izgatavošanā...

Kamēr rūpniecības preču aizlieguma dienās dzintara Lvieši sēž piekrastes krogos un izpērk mazveikalus, tamēr T-umps tomēr gatavojas aizslēgt dažus NY un/vai/ap rajonus.Visi visur gaida situāciju pēc 2-3ned.Pavērojot Itālijas grafiku martā,tāds termiņš neliekas nejaušība.Toties Mūsējajā temīdassvaru valstībā kā jau parasti ir vērojams garīgais līdzsvars- psihiatrs atsāks pieņemt tikai pēc 14atā..

650 27.03.2020 22:56

Jā, arī ir gadījies tajā pusē uz līdzenas vietas kaut ko gripai līdzīgu saķert.Tas gan bija pirms kādiem 5g, bet nu simptomi palikuši atmiņā kā sliktākie jebkad piedzīvotie.Ar 39,8+ uz nedēļu.Pirmajā dienā vajadzēja nobraukt kādus 300km līdz bāzesvietai- kuros pa ceļam kādas 3x stājos vnk tankā atpūsties.Tagad ja atceramies- viens otrs labs cilvēks ir izdzisis tieši pa ceļam no tā gala uz mājām...

650 27.03.2020 19:20

Ir diezgan daudz specifisku medikamentu,kuri izsauc šo zudumu.Pie kuru lietošanas tas var iestāties pāris dienu laikā un saglabāties pat pāris nedēļas pēc pārtraukšanas.

650 27.03.2020 19:15

Tas ir tikai priekš tiem, kuri Var vismaz kaut/ko iztulkot ārpus jūtupa un triptera piedāvātajām sensācijām.Bet tu kā Lv valstspiederīgais vari justies relatīvi mierīgi arī netulkojot.Savukārt, mans personīgais forecast-s ir, ka šo te radikālo viedokļu apmaiņu šeit turpināsim šajā pat ierastajā kārtībā visdrīzāk arī pēc divnulldivpiekt-ā.

650 27.03.2020 16:07

Jā.Kannas/mucas norokam dārzā un gaidām- kad Sēnīte iemetīsies.Uz vārtiņiem uzkarinam šilti- "man ir sēnīte", tā lai burlaki mazāk lien.;p

650 27.03.2020 15:19

Vai Jūsu Mājsaimniecībā ir viss ok? Skatos viens jau 6šos augšā,lkamēr otrs tikai 11tos...

650 27.03.2020 15:06

Lvijas portāli turpina pievēršanos zvērestības teorijām.Tiek publicēti zvīņainā izdzimteņa attēli.Pat latvisks vāds tam sumpurnim ir ticis piemeklēts.Jāpiezīmē, ka iA portālā attēls tika ievietots jau pirms 48h,tātad ir ok,tāteikt,esam topā,prognozējam un apsteidzam.Par aizvakardienas slaveno uzrunu krievu valodā šeit bija ziņa jau pašā runas vidū.Nevis pēc 40min, kā citos/vadošajos.Ok.Jāturpina tādā pat garā.

IepriekšējāJā lapā te uzdevu raimondsm-am kādu jautājumu par grietu un vēk par šo/to.Bet raimondsm izlikās nedzirdam.Apsteidzot notikumus, intereses pēc,ja neder šis formulējums, kāds cits/drosmīgāks varētu uz dullo iebakstīt g-meklētājā vnk divus zīmīgos jēdzienus, proti, vārdu forecast un divinulledivipieci ciparu izteiksmē.Tālāk var droši spiest uz 1mo vai 2ro variantu, kas tur tiks piedāvāts.Būtu interesanti uzdzirdēt Viedokļus.

650 26.03.2020 22:14

Indijā karantīnas ignorētājus policija sit ar nūjām.Luksoforu lēmuma autorus derētu parevidēt un/vai līdzīgā stilā.Atklātā tekstā fufelis, lieku sociālo spriedzi radošs.Sevišķi publicējot uzsaukumu "gaidiet zaļo",bet nepaskaidro kā īsti ir domāts to tehniski īstenot.Apzināta provokācija.

Beidzamajās dienās novēroju krasu agresivitātes pieaugumu kustībā.Tajā skaitā pat tumšajās un tukšajās diennakts stundās.Viens ir ikgadējas psihiskais pavasara faktors, bet te drošvien būs klāt vēl kas cits.Tas stipri atgādina 90tos.

Pārskrēju vakarā ziņas, izskatās bez radikāliem pavērsieniem.T-umps pēc vakardiena kaunināšanas it kā drusku pieklusis, bet iespējams ka vnk ievelk elpu un kko perina. Amerikāņi, kurš var, brauc ārā uz laukiem.Pie mums arī to pamazām dara, tie kam ir šī iespēja.Laukos esot ok.Dzirdēju no pāris avotiem pa dienu, ka rīgā bravūrīgi uzvedas tikko no kkurienes pārradušies tipa kaimiņi.

Pennsilvānijā sieviešu kārtas cilvēkveidīgā apzināti apklepojusi produktus.Veikals izmetis pārtiku par 35k usd un visu iespējamo dezinficējis.Izskatās ka šoreiz būs savādāk, nekā pirms pāris d, kad Virgīnijā aiz nekodarīt augļu stendu apkrēpoja daži pusaudžu vecuma Twittripera entuziasti..

650 25.03.2020 21:25

Citi jautā tipa "ko tu pīpē",ta jājautā ko tu tik dikti krāj? Mājā visu dienu būdamam,nedrīkstot daudz ēst... Nupat veikalā biju, viss ir,pat atlaides kā parasti.Cilvēku maz.Mūku apļa drogās vispār katrreiz knapi pa 2-3cilv zālē, plaukti pilni.Savā galā šon redzēju neparasti daudz skrējēju. Slavenajā gpārejā pie mūku tunneļa uzkrāsotas megaresnas marķējuma līnijas un ieslēgts gigaapgaismojums,vakarā gluži vai bail braukt pāri ;d

650 25.03.2020 16:06

ZejBal jau shitie 0/1

Priekuļos strazdugrava

650 25.03.2020 15:35

Aiz pārsteiguma blakus tēmā trāpiju....Ir ok.P-tins šobrīd ārkārtīgu runu runā.Esot "veselība jāsaudzē".Rūpīgi plānotais 22.aprīļa krāns tiek atlikts un pagarināts...Nākamā ned lidz 05.apr krievijiešiem brīva.Par nedēļu mazāk, kā T-pam.Bet toties pilnībā ar algu.Būs silts, varēs ritīg iedzert un paspsisties.

650 25.03.2020 15:30

Ir ok.P-tins runu runā.Esot veselība jāsaudzē.Rūpīgi plānotais 22.aprīļa krāns tiek atlikts un pagarināts...Nākamā ned lidz 05.apr krievijiešiem brīva.Bet pilnībā ar algu.Būs silts, varēs ritīg iedzert un paspsisties.

650 25.03.2020 14:12

Tu moš būtu normāls čalis, ja vismaz kādureiz izņēmuma kārtā paskatītos arī ko "citi" raksta.Uz manu jautājumu tu tā arī netbildēji,ok.Ieraksti goglē deagel, nospied pašu pirmo variantu un izsaki te savu viedokli- to es noteikti izlasīšu,jo, lai gan visdrizāk ka fufelis,"tā" lieta ir vēl daudz interesantāka par grētu. Ja pārāk daudz muld tikai par vienu, daudzko var palaist garām..

650 25.03.2020 14:04

Protms,ka smēķētāji krīt kā spaiņi.Kā nopirka paciņu, tā uzreiz gar zemi.Nav tak pamata pārjautāt- cik daudz,kad un kāpēc smēķē konkrētais indivīds.Ja cilvēkam no stresa sirds dauzās,biksēs karājas lieki 25kg un un no pareiza uztura kuņģis ar aknām sen jau sajaucies- skaidrs, ka jāārstē tieši smēķēsanu.Jā. Vēl nesenā pagātnē cilvēki smēķēja gultās,vilcienos,krogos,skolās,parkos un bērnudārzos. Skaidrs, ka viņu sen vairs nav starp mums.

Trešdien, 25.03.2020, 07:35, avots tt com : (c)..Ženēva - laiks beidzas. Gandrīz 30 000 cilvēku katru dienu attīstās tuberkuloze (TBC), un katru dienu no tā mirst vairāk nekā 4000 cilvēku. Ņemot vērā šos skaitļus, Pasaules Veselības organizācijas (PVO) mērķis līdz 2030. gadam novērst slimību.

"Šī slimība joprojām ir lielākais infekcijas iznīcinātājs pasaulē," vakar paziņoja Apvienoto Nāciju Organizācija.

Par godu Pasaules tuberkulozes dienai, kas notika 24. martā, viņa rakstīja, ka tikai daļai cilvēku, kuriem tā bija nepieciešama, tika doti profilaktiski dzīvības glābšanas medikamenti. Tuberkulozes samitā 2018. gadā pasaules valdības bija apsolījušas līdz 2022. gadam novērst vismaz 30 miljonus cilvēku no infekcijas draudiem - īpaši bērnus.(/c)

Jā.

..kāds populārs tālas valsts Vadonis pirms pāris d izteicās mediķu virzienā par to, ka vajadzētu izskatīt jautājumu par trūkstošo sejasmasku iespējamo atjaunošanu un otrreizēju pielietošanu.Momentā saskrēja psihiatrijas specaālisti un teicējam uzstādīja diagnozi- ka pzc.Aber reku vakar oficiāls izdevums tt com ziņo,ka Austrijā esot pieņemts valdības lēmums- izlietotās maskas tikšot izvērtētas un daļa no tām apstrādātas speciālā jaunizstrādātā iekārtā un sertificētas otrreizējam pielietojumam....... psihiatri gavilē!

Lv vadošs ziņu prortāls vakar pievērsies varbūtības teoriju apskata.Jā.Jo- ēst nauko,ņe naibjoš/ņepraživjoš.Visi varbūtības teoriju apskatītāji ir adiagnosi.Toties Zinātnieki nav.Tie katram savam vārdam piestād konkrētu formulu un pierādījumus.Sergas ierosinātājs uzmutēji no sikspārņa uz to tur pretīgā izskata zvīņaino tirperpanglīnu.Jā, ļoti vērtīgs dzīvnieks.Tas nekas, ka tas izdzimtenis ir redzams kreisā apakšējā stūrī uz poplurālā izdevuma zeekanōmist 2019g nākotni pareģojušā vāka.ja pagājušgad tātad viņš kaut kur bija "populārs".Ok, skatamies tālāk- lūk om raksta 2017gadā kāds tepat pašmāju paraportāls: www.la.lv/kina-amatpersonas-edusas-apdraudetos-zvinnesus ...Labiu appetīti!

650 25.03.2020 13:20

Tu varbūt varētu vēl kādas 50gab atsauces ielikt?? Cik var stumt, tikpat kā neko no Sevis nepasakot? Izvilkt trīs rindiņas un pastāstīt saviem vārdiem grūti? Tā lai cilvēks no rīta ienāktu iA un izlasītu to, ko citi tenku portāli uzrakstīs tikai nāmajā dienā? Plet, jopt, reku ēst neesot nevienam portālam, abet uiņu producēt un jaunumiem sekot ar 36h nobīdi, vo,lūk,jā, tas ir ok.Vakar tas pats zegārdiāns nopublicēja uijnu- viņu valdības stingri sekrēto doku par 8m gaidāmajiem brīnumiem- kapc to neieliki šeit? Šodien tur nekā vairs nav, senzācija nokavēta ;P

Konkrēti Tev trešpacmito reiz jautājums- kur diez bij palikusi muldone Grēta un ko viņa sacīja, pirms div dienām "pēkšņi atradusies"?

650 24.03.2020 21:13

Itālijas dati lēkā.Gluži kā valūtas kurss, divu dienu cerībai seko kritums atpakaļ...Beidzamo dienu aizgājēji esot 794->651-601->un.. 743 šodien...Cerības ir, bet dati nepielūdzami.

Austrijas Tirolē kopā konstatēti 1253 saslimušie.Vakardienas diviem aizgājējiem šodien pievienojušies vēl divi, 77 un 89 gados.Visi 279 ciemi stingrā izolācijā lidz 13.aprīlim.Kopā Austrijā aizgājēji esot 28.Austrijas Lidl-s šorīt paziņoja par aviopārvadājamo augļu piedāvājuma apturēšanu.Plus pie visa,Tirolē pēc neilgās vasaras noticis spējš temperatūras kritums- nupat uzziedējušie augļukoki skumst...

650 24.03.2020 20:51

Ta kāds tur valodīgs.Kā jau sacīju, filmas skatos fonā, bet apkopoju reālus faktus.Jo tie skar arī mani.Varbūt te būs ko pēc laika pārlasīt.Kā bija.Kurš ko kam sacīja utt.

Šobrīd ikkatram darba ņēmējam vai pat speciālistam novēlu lai viņam būtu virsdiriģents,kurš domā par personālu un cenšas saglabāt cerību gan darbības turpināšanai gan atsākšanai.Bez cilvēkiem nav kantora,kā pirmajiem jostu jāpievelk īpašniekiem un/vai vadībai.Jārāda cienīgs piemērs.Nav stils tagad masveidā nolikt citu valstu vadības,katrs dara kā var.Kaut būtu mums Sava vadība un valdība.Arī apstākļos, kad citi cenšas izdzīvot ,bet ir jau kas jau nedēļu gudri staigā ar kompensācijas pieteikumu kabatā.

Mums ir daudzi uzņēmumi, kas tiešā veidā atkarīgi no exporta pasūtījumiem.Tai skaitā(!) pēc pasūtījuma gatavojamiem, ar termiņiem un ar finansu apgrozījumu.Ar grūti izcīnītiem kontaktiem.Ja "tas" tur masveidā zākātais Vadonis sacīs "čau", papildu ziepes būs samērojamas ar pamatcēloņa radīto skādi.Tur viņam diemžēl ir taisnība.Ķīnā mēnesi 5 lielākajās ostās bija karantīna, birojos 10% personāla, kravas vienkārši stāvēja.Bet toties LV exports tobrīd bija vaļā.Tagad lūdzu- jau nedēļu IR problēmas ar pārjūras aviopārvadājumiem.Un nav reāla risinājuma.Frakta izmaksas krasi aug,iespējas ļoti maz un tās pašas bez garantijas.Ja eiropas iekšienē aviokravas jau ilgus gadus kustas arī bez lidmašīnu starpniecības, tad peldēt pa ūdeni smagais autotransports diemžēl nespēj. Noliktavas,personāls,loģistika- visi ir satraukti.Vai būs vismaz kaut/kas ko darīt.Algas,platības,telpu īre, biroji,sūri grūti savāktais personāls.Citkārt zākātajiem Fūristiem reāli vajadzētu aplaudēt- jo tie ir viņi, kas šobrīd uz savas veselības depozīta pa 50h sēž uz iekšas robežām.Lai "mums" būtu vismaz kaut kas....

650 24.03.2020 12:43

Ok, lai kā nebūtu,Itālijā lūzuma punkts ir bikli pieteicies.No krievijas ielidojušo smago transportlidmašīnu kopskaits šonakt sasniedzis jau 14gab.Ielidojušās militārpersonas mielojas ar sagaidītāju sarūpētajiem apelsīniem un notur tradicinālajai politinformācijai līdzigas sanāksmes par turpmāko rīcību.Tā kā šodiena vēl knapi pusmastā un reālie cipari gaidāmi tikai vakarpusē, derētu atskatīties uz dažām vakar garāmpaslīdējušām lietām.

Kamēr atgriezties paspējušie pašmāju spīdekļi publiski uzliek karantīnai p-eni un izbraukt uzspējušie vīrusam parāda pliku d-su uz ekoloģiski tīru laimespludmaļu fona, tamēr Asv twittera zvaigznes visu vaigu sviedros pievēršas savu cienītāju izklaidēšanai.Virdžīnijas pagastā pusaudži filmē to,kā viņi lielveikalā tīšām klepo uz tirdzniecībai izliktajiem augļiem, bet savukārt kāds jau drusku nobriedušāks vīrusa nīdējs esot uzfilmējis kā viņš lidojuma laikā laiza atejas poda brilli kādā populāras aviokompānijas lidmašīnā.Ok.

Ar lidmašīnām vispār esot traki- jo ikdienas apstākļos 20 tūkstoši lidaparātu atrodas gaisā, bet tagad lidostās akūti pietrūkst vietas, kur tos sarindot uz zemes.Savukārt pasaulē uz ūdens pašlaik esot vēl 30 lielie kruīza kuģi,kurus tagad diezin vai kāda osta priecātos uzņemt.

Interesanti, ka par eiropas mērogā kā sērgas pirmavotu nozākāto Išglas kūrorta bāru vakardien Tiroles Landeck novada prokuratūrā ir ierosināta reāla krimināllieta. Izmeklētāji ir uzrakuši,ka vainīgajā vietā vīrusa pazīmes esot bijušas pamanītas jau februāra beidzamajā nedēļā, bet tādos gadījumos likums paredzot steidzami ziņot ārkārtas iestādēm. Fakts ticis rūpīgi un apzināti slēpts...Izskatās, ka izmeklēšanas rezultāti varētu būt gana interesanti.

Vīnē ir atcelta 13.jūnijā paredzētā 25gades jubilejas daudzkrāsainā Parāde.Savukārt viens no patriotiski noskaņotākajiem un neciešami nervozākajiem krievu sporta komentētājiem aicinājis savas guberņas atlētus nemiizt botās un nekādā gadījumā pašrocīgi un priekšlaicīgi neatteikties no dalības olimpiādē,kā to izdarīja kļavaslapu un ķenguru komandas.

Līdzpilsoņu cieņu un apbrīnu iemantojušas Mesīnas pilsētas Mērs šorīt jau atkal ir ostā un varonīgi turpina cīņu pret karantīnas režīma pārkāpējiem.Vakar facebook tiešraidē vienbrīd bija 177 tūkst skatītāju un pats video dažu stundu laikā tika skatīts 935 tūkst reižu...

ā, jā, gan Asv gan Lv mēdiji aiz-rīdamies un cts/citu pārspējot aktīvi turpina apdrist jebkuru šīs valsts Prezidenta rīcību un izteikumus.Kaut gan,īstenībā ekonomiski aktīvajiem LVLohiem vajadzētu 6x dienā skaitīt pātarus par ikkatru viņa soli un lēmumu.

650 23.03.2020 22:43

Nu tak ne, izbeidz, es vnk jau labu laiku cenšos retāk kur braukāt un laiku īsinu, piefiksēdams to, par ko nerunā pie mums.Pašlaik reku viens itālis pa skaipu ar sabiedrību runājas- viņam bijis parasts nesmagais c,tagad izveseļojies,priecīgs un esot pilnīgi bez simptomiem.Bet- viņā joprojām esot vīruss un uz ielas viņš nedrīkstot iet vēl 2ned,ko strikti ievērošot...EmiliaR rāda kā vietējā pp kopš vakardienas operē ar droniem- tiklīdz ierauga kkur cilvēku uz ielas, tūliņ brauc klāt.Vienu riteņbraucēju noķēra, tas tur kko taisnojas,ka pēc preses izdevumiem braucis.Šie saka tu te mums nedrirs, kiosks taču ir uz citu pusi...

650 23.03.2020 22:06

Disciplinēto vai pat militarizēto un tehniski līdz zobiem aprīkoto ķīn vai kor apkarošanas metodi un tās rezultātus diemžēl nevar salīdzināt ar eiropas varbūtējo "3/4" scenāriju.Ķīnā smagi slims bija galvenokārt viens rajons un pieņemtie mēri to rajonu norobežoja teju pilnībā.Vēl nupat pirms dažām dienām tg rādīja patiesību par milānas metro- ar pilniem vagoniem un 9/10 pasažieru bez maskām.

650 23.03.2020 21:55

ps= sicīlijas pilsētas Mesīnas mērs De Luca pašlaik dežurē savā vietājajā ostā,ir ļoti dusmīgs, gaida pl.10pm un kaut/ko ir cieti apņēmies.Raida tiešraidi,kura jau gandrīz karās... www.facebook.com/delucasindacodimessina/

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti