Kārtot: Augošā secībā
1 2
raimondsm 20.09.2020 19:32

Ir parastā 1 riņķa ar jaudu 1.6 kW.

Nekādu īpašu problēmu pagaidām nav.

Ērti cept, sutināt, zupu vārīt. Pēc uzkarsēšanas ar maksimālo tālāk viss notiek ar 600-800 vatiem.

raimondsm 16.09.2020 8:24

iauto.lv/zinas/latvija/35663-riga-darbu-sak-jaunas-elektrum-elektroautomobilu-uzlades-vietas

Sešas jaunas AS “Latvenergo” tirdzniecības zīmola Elektrum elektroautomobiļu uzlādes pieslēgvietas.

Četras no tām atrodas tirdzniecības centrā Sky&More, divas – degvielas un tagad arī elektroautomobiļu uzlādes stacijā KOOL.

Četras uzlādes pieslēgvietas Sky&More nodrošina vidēji ātro (22 kW AC) uzlādi vienlaicīgi 4 elektroautomobiļiem, kamēr to īpašnieki iepērkas, sporto vai pusdieno.

raimondsm 13.09.2020 17:00

Kādi jaunumi? Idejas, veikumi, tehnoloģijas, pirkumi.

raimondsm 12.09.2020 13:08

Izskatās, ka kaut kāda tirdzniecība notiek joprojām

www.ss.lv/lv/transport/cars/renault/vel-satis/

3.0 dīzeļi

raimondsm 08.09.2020 8:02

Šodienas TV1 rīta programmā bija sižets.

raimondsm 02.09.2020 7:41

Literāri ideāls apraksts. Epiteti, valodas plūdums, kopaina. Lielisks apraksts. Ideālā teksta forma pat traucē kaut kā iebilst.

raimondsm 16.08.2020 10:10

Apdzīvota vieta. Malā stāv auto, bet tā kaut kā tizli, platā ceļa nomale, bet tas auto par pusi aizņem to labo joslu. Jābrauc garām. Kad jau gandrīz esmu šim blakus, šis izdomā, ka TIEŠI TAGAD šim arī jāsāk braukt. Tā lēni, nepārliecināti. Gandrīz visa uzmanība, protams, uz šo auto.

Tomēr paskatoties, kas tad darās pretējā joslā, izrādās, tur kā reiz nāk satiksmes autobuss. Tieši tur tāds ceļa līkums un tāda stulba situācija sanāk. Variants 1 - strauji bremzēt un cerēt, ka tas auto pietiekami pabrauks uz priekšu un būs kur palikt. Variants 2 - dot gāzi un apdzīt un iekārtoties savā joslā. Variants 3 - raut pāri ceļam uz pretējās joslas platās apmales un tā slīpi iebraukt seklā grāvī.

Pietika laika apdzīt. Buss pat nesabremzējās un uz 50 jau arī šis nebrauca, varbūt uz kādiem 40.

Cits stāsts, jau stāstīju.

goo.gl/maps/87KRzYggo2qgg7Lf8

Esmu vidējā joslā, lai grieztu pa kreisi. Pa kreiso joslu tikko pagriezies no krustojuma lēni pretī brauc traktors. BMW kas brauc taisni pretī tas traktors traucē un šis nāk manā joslā to traktoru apdzīt. Esmu jau sabremzējies līdz kādiem 50km/h un griežu pa labi, joslā, kur varētu būt kāds auto, kurš ar 70-100km/h mierīgi brauc taisni. Protams, ka ieņēmis savu joslu, lai nogrieztos pa kreisi, tajā labajā spogulī paskatījies neesmu vis, jo es taču tur nebraukšu! Tagad gan to vienmēr daru, paskatos gan.

Ja tajā labajā joslā kāds būtu, tad BMW dinamiskais braucējs aizbrauktu prom un tajā labajā joslā, iespējams, būtu sadursme. Reflekss arī tajā brīdī nenostrādāja braukt garām tam krustojumam un uzreiz dot gāzi, lai no iespējamās sadursmes izvairītos vai vismaz samazinātu tās ietekmi.

raimondsm 07.08.2020 21:34

Ērta meklēšanas sistēma pēc parametriem ss.com

gads - no līdz ar jebkuru soli - teiksim, 2000-2005. Degviela - benzīns, benzīns-gāze, dīzelis, hibrīds, dzinēja tilpums, tehniskā apskate - ir, nav, līdz kuram datumam utt.

raimondsm 15.07.2020 22:26

re kur problēma

calis.delfi.lv/forums/tema/18408807-datori-katram-skolenam/

viss windovsā

Un veikla "tehnoloģiju" lietošana ir sinonīms "eksktumam"

piektais gads jau aizmirsies

deviņdesmit piektais

calis.delfi.lv/forums/tema/18357587-pardomas-rosinosi-citati-par-izglitibu-latvija/2/

Rīgas Tehniskas Universitātes rektors Knēts radio: Tā ir viena no tām lietām, kas nāk no deviņdesmito gadu sākuma, kad pieņēma lēmumu, starp citu, kā saka, tas atbildīgais, kas to izdarīja bija Andris Piebalgs, toreizējais izglītības un zinātnes ministrs, ka skolēni paši pēc devītās klases var izvēlēties, uz kurieni viņi grib iet un tajā laikā profesionāli tehniskā orientācija bija tāda, uzskatīja, nu tas ir kaut kas otrsķirīgs, tas nav vajadzīgs, visiem vajag vidējo izglītību, visi ies mācīties vidusskolā, un, ejot mācoties vidusskolā, viņiem bija jāpasaka, kurā virzienā viņi mācīsies un tad izrādījās, ka lielākā daļa grib sociālās zinātnes, juridiskās zinātnes, visādas tādas jomas, kas ir ļoti vajadzīgas, ļoti interesantas, neapšaubāmi, bet, ja lielākā daļa, ja no 100 cilvēkiem 90 aiziet uz turieni, jeb vēl vairāk, tad tas vairs nav labi - un tā rezultātā mēs nonācām pie situācijas, ka vienkārši nav augstskolas beidzēji, kuri var potenciāli pretendēt uz iestāšanos tehniskajā universitātē, jo mēs ņemam, iestāšanas mums ir... Streips: Vidusskolas beidzēji, vārdu sakot.... Knēts: Vidusskolu beidzēji. Mums vajag matemātiku uz fizikas eksamenu kārtot un liela daļa bija tādi, kas nebija matemātiku kārtīgi mācījušies un arī fiziku ne, vinus laida cauri, jo viņi gāja, kā saka ....mācīsies par juristiem visi un, nu izdevās, izdevās pārliecināt valdību, valdība pieņēma lēmumu, ka bez diviem obligātajiem, tātad latviešu valodas un svešvalodas, ir trešais, obligātais centralizētais, tagad matemātika, un pagājušais gads bija pirmais, kad mēs uzņēmām šos, kas jau tos trīs gadus ir mācījušies pastiprināti to matemātiku. Nu, ļoti labi bija, kā saka, tie rezultāti no vidusskolām, kaut gan, ja tā skatās, kā tad viņi izskatījās reāli, kad viņi nāca pie mums un kārtoja pirmo sesiju, tad nu apmēram daudz neatšķīrās no iepriekšējiem - bija tie, kas izkrita eksāmenos, bija tie, kas mācījās labi, bet nu mēs ceram, ka uz priekšu, kā saka tas uzlabosies, jo vajadzēja steidzīgi vidusskolās sameklēt labus matemātikas skolotājus, tāpatās, kā valodas skolotāju trūkst, tāpatās trūkst arī matemātikas skolotāju un fizikas skolotāju.

raimondsm 07.07.2020 21:28

Tātad - kā kapitālisms risina ekonomiskos un politiskos izaicinājumus?

Iebaro. Labāk, nekā komunisms.

raimondsm 26.06.2020 22:44

www.youtube.com/results?search_query=chicago+pd+

www.youtube.com/watch?v=KLtY_0JAK2M

Šito rāda ar nosaukumu - Čikāgas sardzē.

Tad nu vakar pa nakti rādīja, noskatījos ierakstā. Sižets apmēram tāds - viņš un viņa, abi baltie, abi poliči ar savu policijas mašīnu iebrauc ne sava rajona ielā mašīnā pabučoties.

Te pēkšņi nezin no kurienes tumsā uzrodas melnais un šauj uz šiem, džekam trāpa, tas smagi ievainots, dāma dzenas tam šāvējam pakaļ un viņu sašauj. Jaunu džeku. Vienu brīdi nav skaidrs, vai īsto, jo vienu brīdi tas ir pazudis kaut kādā vārtrūmē. Nevienam nav skaidrs, vai sašāva īsto, melnie savācas un protestē, piesauc rasismu, policijas varmācību un tā. Ieroci uzreiz, protams, neatrod. Policistei atņem žetonu un ieroci un atstādina uz laiku no amata. Viss izskatas diezgan bezcerīgi, sašāvuši nevainīgu blakusstāvētāju, kurš izgājis pastaigāties, ieprieks nekādas kriminālas vēstures, vecāki cienījami pilsoņi un tā.

Par laimi ir kaut kāds džeks, kas pa nakti filmē savu mašīnu, jo vienreiz tai izsisti stikli un tajā video viss ir skaidri redzams - ierocis bija un tik jāsameklē, kur tas iemests, ūdenslīdēji nočakarējas visu dienu un atrod arī to ieroci.

Pa to laiku izrādās, ka nevainīgais blakusstāvētājs zīmējies internetā ar tādu pat ieroci, jo gribējis izskatīties krutāks. Viņu nesen pametusi draudzene. Pie tam kaut kad labi sen policijā bijis viens rasistisks baltais vecis, kas piekāvis viņam vienu radinieku. Tas radinieks vēlāk cietumā miris. Gadadienā. Apcietināts tieši tajā vietā. Sāk izskatīties, ka džekam aizgājis ciet un viņš izlēmis sodīt policiju.

Pa to burzmu tā policiste vēl pamanās tiesā rasistiski izmuldēties, ka visi melnie ar nelabiem nodomiem ģērbjas vienādi, lai tos tumsā grūtak atpazīt un advokāte nodemonstrē, ka ar grafikas un video programmām var gan ielikt to ieroci tajā video, gan izvākt, jo tas filmētājs ir grafikas dizaineris, bet nu tas nesanāk.

Tad nu izskatās, ka džekam būs jāsēž un policisti attaisnos. Bet rajons ta melno un tiesas zvērinātie arī un kādam tur administrācijas pārstāvim nāk vēlēšanas un šo neievēlēs, ja AA notiesās.

Zvērinātie spriež vairākas stundas, ir risks , ka vispār attaisnos un advokāte piedāvā vienoties - lai tiesā šo kā pusaudzi un sods 4 gadi. Sašautais policis pirms tam piekrīt, mēģina izkaulēt vismaz atvainošanos un atzīšanos melos, bet nekā.

Vārdu sakot, mazāk informācijas no liberālajiem medijiem, skatieties pašu amerikāņu seriāļus, labāk sapratīsiet, kāda tur spriedze ar to visu un kāpēc tie aksidenti notiek. Tas viss nav tik vienkārši.

--------------------

"Dzimuši policisti"

www.youtube.com/results?search_query=blue+bloods

raimondsm 13.06.2020 21:36

Brīvā apziņas plūsma.

Sanāk.

raimondsm 13.06.2020 12:41

Kaut kas tur notiek.

raimondsm 11.06.2020 16:01
raimondsm 10.06.2020 21:08

Virsraksts - ir - Elektroauto uzlādes vietu izveidei paredzētos līdzekļus novirzīs elektrovilcienu projektam. jābūt - Daļu no elektroauto uzlādes vietu izveidei paredzētajiem līdzekļiem novirzīs elektrovilcienu projektam, rēķinās ar privāto iniciatīvu.

Elektrotransportlīdzekļu uzlādes vietu izveidei paredzētus 461 154 eiro no Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma novirzīs Rīgas un Pierīgas pasažieru pārvadājumu nodrošināšanai nepieciešamo elektrovilcienu iegādes projekta īstenošanai, šodien nolēma valdība. - tiem, kas tālāk nelasa, tipa, viss skaidrs.

Grozījumi nosaka, ka līdz 2023.gada 31.decembrim projekta laikā Latvijā jāuzstāda 139 elektrotransportlīdzekļu uzlādes vietas iepriekš plānoto 150 vietā. Savukārt Latvijā reģistrēto elektrotransportlīdzekļu skaitam līdz 2023.gada 31.decembrim jāsasniedz 693 iepriekš plānoto 747 vietā. - 150 vietā 139 - 7% samazinājums, 747 vietā 693 - 8% samazinājums.

infrastruktūras izveidē Latvijā jāņem vērā arī privāta sektora aizvien lielāku ieinteresētību un iesaisti to izbūvē. Līdz pērnā gada oktobrim uzņēmēji Latvijā bija izbūvējuši vismaz 24 publiski pieejamas uzlādes stacijas, galvenokārt veicot to izbūvi pie komercobjektiem - lielveikaliem, viesnīcām, autoservisiem un citiem objektiem. - privātie arī darbojas, jāplāno.

tiks īstenots Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta ietvaros finansētais "Mega-E" projekts, un tā laikā Latvijā ir paredzēts izbūvēt trīs ultraātrās (līdz 350 kilovatiem (kW)) uzlādes stacijas. Savukārt "Latvenergo" ir izbūvējis trīs ātrās uzlādes stacijas (50 kW). - ir arī citi projekti.

Ievērojot privātā sektora aktivitātes, Satiksmes ministrija ir pārskatījusi sākotnējo 150 uzlādes staciju izvietošanas plānu, ierosinot samazināt projektā plānoto uzlādes staciju skaitu blīvi apdzīvotās vietās par 11 uzlādes stacijām, tādējādi mazinot pārklāšanās risku ar privāto investoru izveidotajām un plānotajām. Projekta laikā līdz šim ir izbūvētas 70 uzlādes stacijas, un vēl tiks izbūvētas 69 uzlādes stacijas, tai skaitā līdz 2020.gada beigām plānots izbūvēt 40 uzlādes stacijas. - cik jau ir, cik vēl būs.

Tā kā pirmatnējais priekštats ir aplams. Viss notiek.

www.tvnet.lv/6989202/elektroauto-uzlades-vietu-izveidei-paredzetos-lidzeklus-novirzis-elektrovilcienu-projektam

raimondsm 10.06.2020 17:29

Kā Jūs vispār nosakāt raksta galvenās domas?

raimondsm 05.06.2020 10:57

Viena no galvenajām domām rakstā. Ja izlasa tikai virsrakstu, rodas nepareizs priekšstats.

raimondsm 05.06.2020 6:51

www.tvnet.lv/6989202/elektroauto-uzlades-vietu-izveidei-paredzetos-lidzeklus-novirzis-elektrovilcienu-projektam

Satiksmes ministrija skaidro, ka elektrotransportlīdzekļu uzlādes staciju infrastruktūras izveidē Latvijā jāņem vērā arī privāta sektora aizvien lielāku ieinteresētību un iesaisti to izbūvē. Līdz pērnā gada oktobrim uzņēmēji Latvijā bija izbūvējuši vismaz 24 publiski pieejamas uzlādes stacijas, galvenokārt veicot to izbūvi pie komercobjektiem - lielveikaliem, viesnīcām, autoservisiem un citiem objektiem. Arī degvielas uzpildes stacijās pie lielākajām maģistrālēm nākotnē tiek plānots veidot elektrotransportlīdzekļu uzlādes stacijas.

raimondsm 04.06.2020 11:09
raimondsm 31.05.2020 15:47
raimondsm 31.05.2020 13:58

Skolas pamatprocess - mācīties, apgūt zināšanas.

Kā celt maksimu, kā taisīt e-veselību, kā uzturēt ekolģiju un tamlīdzīgi.

Pareizi, secīgi, kvalitatīvi, sabiedrības vispārējam labumam.

Un turpat paralēli - kā politkorekti un varai pieņemami to visu pamatinformāciju mācīt.

raimondsm 30.05.2020 10:01
raimondsm 29.05.2020 12:52

Grētas padomdevēji laikam ir izdomājusi pareizi, ka tehnisku diskusiju sabiedrībai nemaz nevajag.

Tā kā ir mediju resursi, tad šādu produktu arī patērētājs saņem un kas tā tāda ekoloģija, kas enerģētika nemaz tā īsti nesaprot.

raimondsm 29.05.2020 11:34

Formulas ir par tēmu. Tomēr, kā jau rakstīju

raimondsm rakstīja:Taču tas ir pārāk tehniski, kaut kas jārēķina, labāk diskutēsim par autoru. Tāpat vienu un to pašu apgalvojumu atkārtošana, lai cik tie nepareizi vai jau atbildēti, arī var izdoties un kāds noticēs.

raimondsm 29.05.2020 10:57

Šitas ir topiks par sabiedriskajiem procesiem.

1 2