Visādas sarunas par pasaules politiku.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004

iauto.lv/forums/topic/40617-transports-un-ista-ekologija?pnr=16

Šeit tādi teksti iederētos labāk.

msh

WALA rakstīja: Par PSRS - pārdots man nav nekas, bet arī tajā laikā dzīvoju bēdu nezinādams, bet jā zinu kā citiem takā greizajā valstī gāja arī sūdīgi. Tam laikam mums bija lieli "blati" praktiski visur, izņemot varbūt pie auto iegādes ne, ar ģimeni tirgojām dārzeņus, ar neretiem braucieniem uz Ļeningradas tirgu ar pilnu "fūri" un ne to pašu tukšāko pagrabu. Jā bija arī sīkajiem pa reizie ko pastrādāt. Man personīgi nav nevienas sliktas atmiņas. Nē to valsti man atpakaļ nahren nevajag, tā ir iekārta kas pati sevi sagrauj izņemot varbūt gadījumus,

kad diktators a la Staļins visus īsā pavada tur, citādi tā sistēma pie mums strādāt nevar.

Ja jau tu saki ka to iekārtu mums nevajag, tad kāpēc pats fano par demokrātiem? Tā saucamie liberāļi, pie kuriem pieder arī demokrāti, no komunistiem atšķiras tikai ar to kā tikt pie varas - komunisti vispirms ar brutālu spēku sagrāba varu un tad izveica darbības lai nodrošinātu varas palikšanu savās rokās - liberāļi darbojas demokrātiskas sistēmas ietvaros, veicot vajadzīgās sabiedrības izmaiņas lai ievēlēti tiktu viņi - māca pareizo vēsturi un pareizo domāšanas veidu skolās un universitātēs, ar kaut kā atmešanu uzpērk kaut kādus vēlētāju slāņus, ielaiž visādus imigrantus, kuri pēc tam lielākoties kļūst par viņu vēlētājiem, panāk lielāku vai mazāku cenzūru, un tā varētu turpināt.

Par universitāšu kvotām tu kaut ko neesi sapratis. Es par to dabas parādību, par kuru ir dzirdēts šur tur rietumos - iestāties universitātē dabū tikai tie, kam augstākās atzīmes - bet paņem uzliek ka, teiksim, kursā 20 purniem jābūt melniem, tb garantē tās vietas cilvēkiem ar melnu ādas krāsu, neatkarīgi no tā, kā viņu atzīmes attiecas pret pārējajiem - no kā pēc tam attiecīgi cieš mācības...

Par imigrāciju - pirmā doma izlasot to tavu tekstu - bļin, tu spēj domāt arī par kaut ko citu kā tikai naudu?! Palasot šajā forumā tādu kā tu, tekstus, es tiešām nebrīnos kāpēc eiropas politiķi ir tikuši tik tālu un valstis un tautas tik tālu nodzīvojušās - ja tā vietā lai uztrauktos par savu tautu un savas tautas demogrāfisko stāvokli, uztraucas par ekonomiju... Tas tā, subjektīvais moments. Objektīvais moments - jeņķu situācija - imigrantu nācija, kura teorētiski un idejiski spēj asimilēt visus tos imigrantu barus. BET ir viens maziņš sīkumiņš - valstij vajag noteiktu veidu imigrantus, un visas normālas valstis savas robežas kontrolē. Un ASV dod gadā 1 miljonu imigrantu vīzu, cilvēkiem, kuri tiek uzskatīti par derīgiem. Tad kāpēc tev šķiet pieļaujami pieļaut nelegālo imigrāciju? Kam vajag nelegālos imigrantus? Pats gribētu dzīvot kādu bandu pārņemtā rajonā?

Tas par ASV. Eiropā ir bēdīgāk - eiropā ir normālas nacionālās valstis, nevis kaut kādas imigrantu jaukteņvalstis - te nemaz nav diskusijas, kāpēc imigrācija ir slikta, sevišķi pie tā ka pamatā imigranti ir musulmaņi.

WALA

19.09.2019 21:34

Kādā bandu pārņemtā rajonā, tu zini ka šī problēma ir saistīta tiešā veidā ar to kā mēs attiecamies pret citu ādas krāsu? Segregācija rodas apkāttējās attieksmes dēļ, un reizēm ar stulbu politiķu dēļ.

Un cik ērti ir tupēt un sūkt alu un bļaut pilnā rīkle ka imigranti ir slikti, un patiesībā neko nerisināt, un nedod dievs ka situācija mainīsies un būsim spiesti stiep savas pakaļas prom no savas zemes(tikai tas var galīgi nebūt tas iemesls kurs msh pirmais iešausies prātā).

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt
imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Diezgan svaigi jaunumi no ekonomiski attīstītās Dienvidāfrikas Republikas: DĀR prezidents nosoda vardarbības vilni pret ārzemniekiem un sievietēm. Ārzemnieki t.i. āfrikāņi no ekvatoram tuvākām valstīm tiek vainoti par noziedzību , bezdarbu un nabadzību. Ir notikuši grautiņi, kas gan nav nekas jauns DĀR.

DĀR vajadzētu būt priekšzīmīgai demokrātiskai valstij, ko ilgi ir vadījis "Āfrikāņu nacionālais kongress" -kreisa demokrātiska partija. Tomēr tā nav.

Five killed and businesses attacked in wave of violence against immigrants;South Africa in a crisis of violence against women, says president

www.theguardian.com/world/2019/sep/03/south-african-president-condemns-anti-foreigner-violence

www.theguardian.com/world/2019/sep/06/south-africa-faces-national-crisis-of-violence-against-women-says-president

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un kā ar balto zemnieku slepkavībām?

DĀR viss notiek pareizi - pie šprices ir tikuši melni komunisti, tāpat kā zimbabwē, kuri kā visi komunisti, pilda savas kabatas. Galvenā starpība - DĀR tajā laikā, kad tā bija balto cilvēku valsts, tika pārāk tālu, un tur balto ir vairāk nekā zimbabvē, procentuāli un absolūtos ciparos, un baltā dienvidāfrika padevās melnajiem salīdzinoši nesen, tikai 25 gadus atpakaļ - tāpēc arī tā lejupejošā spirāle ir lēnāka nekā zimbabwē. Bet uz to pašu vien velk.

P.S. Izlasīju pēdējo rakstu - es nejustos izbrīnīts ja tur pieminētie vardarbības gadījumi pret sievietēm būtu notikuši pret sievietēm ar baltas ādas krāsu, jo tā aizdomīgi ka tādā krāsainā valstī kā DĀR nav pieminēta rase - galu galā, tu esi iemetis rakstu no komunistu avīzes...

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Tā nu viņš ir. Melnie ir solidāri tikai, kad baltajiem vieta jāierāda, bet savā starpā plēšas kā traki.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nebarojiet trolli Raimondu SadoMazo

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

OK. Vairāk nebarošu. Bet viņš ir vairāk grafomāns, nekā trollis.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
1 0 Atbildēt

Es te vispār neko varu nerakstīt.

Katrai tēmai sava vieta.

Te šim ir vieta

"Diezgan svaigi jaunumi no ekonomiski attīstītās Dienvidāfrikas Republikas: DĀR prezidents nosoda vardarbības vilni pret ārzemniekiem un sievietēm. Ārzemnieki t.i. āfrikāņi no ekvatoram tuvākām valstīm tiek vainoti par noziedzību , bezdarbu un nabadzību. Ir notikuši grautiņi, kas gan nav nekas jauns DĀR.

DĀR vajadzētu būt priekšzīmīgai demokrātiskai valstij, ko ilgi ir vadījis "Āfrikāņu nacionālais kongress" -kreisa demokrātiska partija. Tomēr tā nav."

un te - tekstiem par pavisam ko citu

iauto.lv/forums/topic/40617-transports-un-ista-ekologija?pnr=17

Tātad - co2, NOXi un C daļiņas slikti, sabtranss labi, piesārņojuma pārvietošana slikti un ko tur var darīt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Šitas WALAm

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu pats sākums atkal tīra liekulība, tā kā republikāņu nebija principā kad notika sākotnējā indiāņu izspiešana. Bet kad būs vairāk laik - pameklēšu, ka tik nav tā ka republikāņi diezgan skarbi paturpināja to ko "demokrāti" bija iesākuši(tiesa uzreiz jāpiebilst ka ar demokrātiem tur tieša sakara nekāda, tikai fakts ka jau tajā laikā tā bija stipra partija). Zin tas ir tāpat kā mūs Saeimā, kad izdevīgi pamainam partijas, un "esam balti un pūkaini".

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Kāpēc tev tie indiāņi pārmēram iepatikušies ? Fenimora Kūpera un Maina Rīda romānu iespaidā , vai no filmām Drošā roka -indiāņu draugs un taml ? ;) Indiāņi ir idealizēti, par to jau Marks Tvens rakstīja. Kā piemēram, baltie cilvēki tika pie indiāņu skvo, kad bija balto sieviešu trūkums ? Nopirka no tiem pašiem indiāņiem par segām, tabaku un viskiju.

Un ko tad Ziemeļamerikas indiāņi darītu, ja Amerika nebūtu atklāta: joprojām medītu bizoņus ar krama bultām, un tas vēl būtu labākajā gadījumā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man īstenībā nav tik liela interese par indiāņiem ( jamie ir tik dažādi, ka daļu ir grūti saprast), sarunas būtība ir drusku par citu, vienkārši republikāņu arguments ir ka demokrāti ir liekuļi, jo savulaik piedalījās gan indiāņu izspiešana no savas zemes, gan verdzības paildzināšanā, tikai nianse tāda ka republikāņi tajā laikā neeksistēja kad demokrāti vissmagāk dagrēkoja. Tā teikt viegli tādīt ar pirkstu uz tiem kas dzīvoja drusku citā laikā un citādākā realitātē.

P.S. nez vai vēl kāds no šejienes tautas ir dzīvu indiāni redzējis! Es esmu gan amerikāņu gan kanādiešu, un pat dejojis ar šamiem. Līdz vieniem pie kam var tikai ar laivu aizbraukt.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Demokrāti kā partija ir oficiāli nožēlojuši ka viņi to ir darījuši? Ir maksājuši kompensācijas par to ko ir darījuši? Vai tomēr turpina apgalvot ka visus sūdus darīja "amerikāņi", "baltais vīrietis", "dienvidi" utt ?

Princips apmēram tas pats, kas ar krieviju - kur neviens netikvien nav atvainojies par sūdiem ko PSRS darīja pirms 80-100 gadiem, bet arī turpina izdomāt visādas jaunas pasakas pašmāju patēriņam lai turpinātu attaisnot pagātnes notikumus.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Atvainojas tikai zaudētāji - neesi tādu frāzi dzirdējis ? Tā precīzi parāda cilvēka dabu. Tā ir frāze kas ir pārdzīvojusi laiku, un domāju tik ātri nekas šajā jomā arī nemainīsies. Un jā sūdus mūsdienu izpratnē taisīja visi, arī tie kas vēlāk kļuva "balti un pūkaini".

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Speciāli msh - Henry Laurens Dawes - republikānis kurš veiksmīgi piebeidza vēl to ko pārējie (arī demokrāti) vēl nebija paspējuši izdarīt ar indiāņiem. Protams var jau stumt ka likumu parakstīja demokrātu prezidents, bet likuma virzīšana un pieņemšana tīrs republikāņu pasākums, un tas vispār bija laikā kad republikāņi bija uz viļņa un kontrolēja pilnīgi visu, un bija brīnums ka demokrāts kļuva par prezidentu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Izlasīju par to keksu. Visdrizāk viņam bija tikai labi nodomi - asimilēt indiāņus, lai tie kļūtu par amerikāņiem, nevis būtu kaut kāda īpašā grupa, un pieeja tāda, jo gan jau tolaik uzskatīja [diezgan pamatoti] viņus par nepilnvērtīgiem sava barbarisma dēļ.

Ja tu gribi kaut ko protestēt - atceries ka amerikas nēģeri ir līdzīgi asimilēti, tikai sekmīgi - tur ir tikai "melnādaini amerikāņi", un nevis tūkstots dažādu cilšu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tāda sajūta ka tu priecājies par to kā krievi asimilēja latviešus, es pareizi to tavu nostāju tulkoju ?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai latviešu tauta pirms 100 gadiem bija atpalikuši, salīdzinot ar krieviem? Un vai padomju vara centās latviešus piespiest atmest kaut kādas barbariskas tradīcijas, un nevis tikai savu valodu - ?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā skaidrs ka atpalikuši, nepareiza ticība, vājš karaspēks utt. Tu tiešām domā ka krievi ienākot šeit domāja ka LV jāiekaro tādēl ka viņi ir 20 -30 gadus savā attīstība uz priekšu aizskrējuši. Tiem kas ir iekarotāji vienmēr tiek uzburta "pareiza" aina par "barbariem" kuri jāved pie pareizās ticības - un pofig vai kristīgā, musulmaņu vai kāda cita un nav svarīgi cik krutus "elektro auto tie ražo".

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es to nedomāju - es vienkārši atbildēju uz tavu jautājumu.

Attiecībā par otru pusi - nu, tātad, vai ir iespējams ka tur tas karakters, ko tu nosauci, rīkojās pēc labākās sirdsapziņas pārliecībā ka viņš dara labu?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Protams ir iespējams, tieši tāpat kā varbūt ka viņs bija pietiekami dumjš un paķēra kādu pietiekami pareizi lobētu ideju, kas palīdzētu indiāņus vēl vairāk atbrīvot no zemes. Man ir gadījies redzēt dzivaja cilvēkus, kur tu padomā - tas cilveks taču nevar būt tik stulbs ka nesaprot ko dara, bet beigās izrādas ka es esmu tas lohs, jo cilvēks ļoti labi izpratis "lietas ekonomisko pusi" tiktāl cik tas skar viņa personīgo kabatu.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Tā kā piedod, republikāņi nav neko diži progresīvāki, tieši tāpat risināja problēmas "uz citu" rēķina, kā to dara tagad.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

A jūs tiešām reāli *iš tie republikāņi un demokrāti un kurš pūkaināks? Vai vienkārši nav vairs pilnīgi nekā cita, par ko runāt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 1 Atbildēt

Politikas tē1ma - drīksti piedalīties ar ko citu kas tev škiet interesants, mēs neesam skopi varam pašērot topicu.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kā tur tā garlaikoto ofisa darboņu spēle saucās - Bullshit Bingo. Ar Trumpu "istabā" nekad nebūs garlaicīgi, bet labuma gan no tā nekāda.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

MSH - kā patīk konservatīvo atbalstītāju aktivitātes Eiropā:

www.dw.com/en/trump-linked-far-right-groups-in-us-spent-millions-on-european-lobbying/a-48104844

tiešām domā ka Republikāņu virziens ir labs un pareizs mūsdienās ?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un kas tur ir slikts? Vienīgais sliktais, ko es tajā rakstā redzu - nacionālisti un konservatīvie nosaukti par "galēji labajiem" . Pārējais viss ir normāli.

Protams, mans viedoklis ir tāds, jo es cenšos būt objektīvs un man nav kreisā domāšanas ievirze. Raksts, protams, domāts priekš tiem, kam šī ievirze ir, lai tad tie domātu "Eu, tā nedrīkst! Bīdīt savas netīrās štelles ar lielām naudas summām drīkst tikai mūsējie - jobanie nacionālisti un konservatīvie tā nedrīkst darīt, pat ja tās summas ir daudz mazākas!"

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Zini man patīk tavs domāšanas veids par lobēšanu, tik nezin kāpēc krievu naudu kuru izmanto 1:1 tāpat ka amerikāņi tikai Krievijas mērķu sasniegšanai mēs uzskatam par šausmīgi sliktu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti