KIA

KIA Xceed 2019 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014

Jaunais KIA Xceed 2019 / 2020, kāda pieredze?

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
7 0 Atbildēt

Diemžēl nekāda.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
5 0 Atbildēt

Vēl jau nav Latvijā, bet rudenī būs! Septembra sākumā braucu uz testiem!

Volx Reģ.: 22.11.2018
4 0 Atbildēt

Kad Latvija bus Supra?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
2 0 Atbildēt

Latvijā neviena nav pasūtīta. Igaunijā ir 2 pārdotas. Rinda ap 8 mēneši.

rolis Reģ.: 31.08.2001
1 0 Atbildēt

Rakstot atsauksmi par šo Kia modeli man nāk prātā arī Hyndai nosacīti mazie modeļi. Šogad konkurence kā nevienu gadu un to radījuši 2 hundai un 2 kia modeļi.

Es x ceedu novertētu kā atturīgāko no ši četrinieka.

Un konai jau pazīstama ( esmu rakstījis) tagad hibrīds.

Lai nerakstītu 4 reiz iesaku apsvērt šo auto izveli!

GuntisViksna Reģ.: 02.08.2016
2 0 Atbildēt

Testa auto bija ar 1,6 litru benzīna 204 zirgu dzinēju. Protams, piepičkāts ar dažādām vajadzīgām un nevajadzīgām ekstrām, tāpēc cena ne visai mīlīga - 30590 eiro... Bija bauda ar šo auto braukt! Manuprāt, laba balstiekārta, kas labi slāpēja mežonīgi nolāpīta asfalta (uz Ādažu lidlauku ir tāds kilometrs apmēram) pampakus. Sanāca negaidīts lidojums uz viena tramplīna, kurš tā nopietni izjūtams, tikai vienā virzienā pa šo celiņu braucot. Un nekas! Piezemējāmies abi ar KIA bez novirzēm no kursa un bez jebkādiem krakšķiem... Korejiešiem labs auto atkal sanācis. Ja būtu attiecīgs budžets sava nākamā auto izvēlei, no attiecīgā krosoveru piedāvājuma testos XCeeed varētu būt mana izvēle. Pieļauju, ka cena varētu būt zemāka, jo tik advancētu versiju man tiešām nevajag.

GuntisViksna Reģ.: 02.08.2016
1 0 Atbildēt

Papildinājums iepriekš teiktajam. Sameklēju KIA cenu lapā to, ko vēlējos atrast - 1,4 litru (ar 140 ZS) benzīna dzinēja XCeed ar automātisko kārbu par 22 tūkstošiem ar astīti. Pieļauju, ka šī jau ir pavisam reāla izvēle Latvijas jaunu auto tirgū. Tieši tāpēc KIA XCeed varētu būt viens no reālākajiem pretendentiem pat uz galveno titulu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti